top of page

Виведення коштів зі стоків для українців

May 11, 2022

Виведення коштів зі стоків та отримання роялті для українських контрібьюторів. Важливі новини станом на 12 травня 2022

  1. З 15 травня 2022 року Skrill повертає стягнення стандартної комісії за виведення на Visa (7,50%) і Mastercard (4,99%) для українців (скріншот нижче). З початком війни усі комісії для українців було скасовано, проте тепер безкоштовними лишаються лише депозити та перекази Skrill на Skrill. Раджу змінити спосіб виводу коштів зі Skrill на Payoneer (2%)

  2. PayPal почав працювати в Україні, але на жаль, лише для переказів між фізичними особами. Отримання коштів зі стоків на українські PayPal аккаунти наразі обмежене. Проте, за посиланням є перелік стоків, з яких вдалося успішно вивести кошти на український PayPal. Дякую Ілоні, що зібрала інформацію та поділилась https://www.instagram.com/p/Cb4yedpM5ln/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

  3. iStock/Getty для виплати роялті 25 квітня 2022 року знизив для українців стандартну мінімальну суму платежу до 20 дол. США (про що було повідомлення на email, наведено нижче). В травні звичайний ліміт повернувся (50 або 100 дол - в кого який був раніше). Проте раджу перевірити у власному аккаунті чи дійсна у вас податкова інформація і чи вказаний дійсний спосіб оплати (скріншоти покроково нижче).

  4. Dreamstime продовжує підтримувати українських контрібьюторів, віддаючи 100% роялті від продаж авторам (орієнтовно від 0,70 дол за зображення та від 6 дол за відео). Також якщо ви знаходитесь у скрутному фінансовому стані, ви можете звернутись до технічної підтримки стоку та запросити на вивід суму, меншу за встановлений мінімальний ліміт у розмірі 100 дол.


Докладніше


Skrill


Переклад: "Щоб підтримати наших клієнтів в Україні, ми продовжуватимемо пропонувати депозити та перекази Skrill на Skrill безкоштовно. З огляду на комісію партнерської платіжної мережі, станом на 15 травня 2022 року, для зняття коштів на Visa і Mastercard стягуватиметься стандартна комісія за обробку, зазначена в розділі Виведення вашого облікового запису."


Чинні стандартні комісії для зняття коштів на Visa і Mastercard:PayPal

Інформація щодо виводу зі стоків на українські аккаунтиОфіційно про PayPal в Україні https://www.paypal.com/ua/home
iStock/Getty

Нижче цитую email, який отримали усі контрібьютори з України

 

Ми глибоко засмучені вторгненням в Україну, і наші думки зараз з усіма постраждалими. Повідомляємо вам, що для виплати роялті 25 квітня ми знижуємо стандартну мінімальну суму платежу до 20 дол. США. Це означає, якщо згідно вашого договору мінімальною сумою є 50 або 100 дол. США, і ви накопичили у своєму обліковому записі 20 дол. США або більше, ми надішлемо вам оплату з урахуванням важливих нагадувань нижче. ПРИМІТКА. • Якщо ви маєте право на отримання оплати, але ще не надали податкову інформацію і не вказали дійсний спосіб оплати, зробіть це до 15 квітня. • Якщо ви не бажаєте, щоб ми зменшували вашу мінімальну суму платежу, повідомте нас про це до 31 березня, надіславши запит до служби підтримки.


Важливі нагадування щодо нашої можливості виплачувати вам роялті Getty Images використовує PayPal і Payoneer в якості сторонніх постачальників платіжних послуг. Актуальна інформація про платіжні можливості, імовірно, надходитиме вам безпосередньо від них, якщо ви вибрали одного з них в якості способу отримання грошей. Однак, повідомляємо вам таке: • Із 22 березня Payoneer блокує оплати в Луганській і Донецькій областях. • Крім того, наразі ми розуміємо, що запроваджені США санкції забороняють будь‑які платежі одержувачам у цих двох регіонах. • Таким чином, ми не здійснюватимемо виплати роялті будь‑яким авторам в цих двох регіонах до подальшого повідомлення. • Виплати авторам, які знаходяться в інших областях України, наразі не змінюються. • Пам’ятайте, що в усіх випадках ми можемо сплачувати вам гроші, лише якщо ви успішно надали податкову інформацію, налаштували чинний спосіб оплати та досягли мінімальної суми платежу за відповідний місяць. Якщо ви не можете отримати роялті через вищезазначені обмеження, ми накопичуватимемо належні вам роялті до тих пір, поки ми та/або наші постачальники платіжних послуг не зможемо виплатити їх вам. Про наші додаткові зусилля стосовно України: • Ми продовжуємо залучати редакційні ресурси разом із нашими партнерами для висвітлення кризи та конфлікту в Україні. Getty Images є ключовим каналом глобального висвітлення кризи та конфлікту. • Щоб підтримати організації, які створюють контент на підтримку роботи з надання гуманітарної допомоги в Україні, ми робимо унікальну добірку редакційного контенту про конфлікт і кризу, яка безкоштовно доступна на сайті Gettyimages.com. Ми продовжуємо стежити та дотримуватись усіх відповідних правил міжнародної торгівлі та санкцій і повідомлятимемо вас про подальші зміни. З повагою, Getty Images

 

Покроково скріншоти

як перевірити статус податкової інформації та чинний спосіб виводу коштів iStock/Getty


1.


2.


Підтримати

https://www.ninelro.com/donationbottom of page